Permen King - tabletki skutecznie wspomagające erekcję

paczka Permen King

Permen King 2 razy więcej l-argininy

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) wyzwala pożądanie i poprawia seksualną wydajność

Panax ginseng (żeń-szeń właściwy) pomaga wywołać i wzmocnić erekcję

L-arginina w organizmie jest prekursorem tlenku azotu

*w stosunku do produktu Permen®

Dlaczego warto stosować Permen® KING?

Ponieważ Permen® King to kompozycja wysokiej jakości składników roślinnych, wspomagających naturalny proces wywołania erekcji i podwójnej ilości L-argininy*. Jest szczególnie polecany dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej.

*w stosunku do produktu Permen®

Jak stosować Permen® KING?

Preparat jest przeznaczony do regularnego stosowania, dzięki czemu mężczyzna nie musi wcześniej planować seksu. Zdolność do odbycia stosunku utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały czas. Należy przyjmować 1-2 tabletki dziennie. W celu osiągnięcia pozytywnych efektów należy stosować produkt regularnie przez przynajmniej 6 – 8 tygodni, aby zwiększyć szansę na długotrwały efekt także po zakończeniu suplementacji.

Dla wzmocnienia efektu stosuj codziennie Permen® King w połączeniu z Permen®Go!

Permen King, suplement diety – kompozycja zawierająca m.in. podwójną porcję l-argininy* i vaccinium macrocarpon (żurawinę wielkoowocową). Jest szczególnie polecany dla osób, z przedłużającym się osłabieniem sprawności seksualnej, gdyż zawiera Panax ginseng (żeń-szeń właściwy) pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Działanie Permen King jest oparte na regularnej suplementacji, dzięki której zwiększamy szansę gotowości na spontaniczny seks, bez konieczności stosowania tabletki na godzinę przed.


*W porównaniu do Permen®

Poprawa erekcji przy stosowaniu Permen® KING

Skład preparatu Permen® KING

Warto wiedzieć

Statystyki są bezlitosne: w Polsce problem z osiągnięciem erekcji dotyka około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 35 roku życia*. Przyczyny są różne - tkwią choćby w stresie dnia codziennego, niewłaściwym trybie życia, a jedna porażka w łóżku zazwyczaj pociąga za sobą kolejne. Z wiekiem, kiedy zmniejsza się stężenie testosteronu, oczywiście coraz trudniej jest mężczyźnie być tak sprawnym jak kiedyś. Nadmiar obowiązków w pracy, niewłaściwa dieta czy brak ruchu coraz częściej skutkują jednak tym, że do apteki w poszukiwaniu skutecznego rozwiązania zgłaszają się coraz młodsi panowie.

* Rabijewski M. Zaburzenia erekcji, etiologia i leczenie, Przegląd Urologiczny, 2006/4 (38)

Dla wzmocnienia efektu stosuj codziennie Permen® King w połaczeniu z Permen®Go!

produktem rekomendowanym do zażycia 60 minut przez seksem.