Permen - tabletki wspomagające erekcję

paczka Permen
Permen doceniony przez tysiące mężczyzn

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) wyzwala pożądanie i poprawia seksualną wydajność

Panax ginseng (żeń-szeń właściwy) pomaga wywołać i wzmocnić erekcję

L-arginina w organizmie jest prekursorem tlenku azotu

Dlaczego warto stosować Permen®?

Ponieważ Permen® to kompozycja wysokiej jakości składników roślinnych, wspomagających naturalny proces wywołania erekcji i L-argininy. Jest szczególnie polecany dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej.

Jak stosować Permen®?

Preparat jest przeznaczony do regularnego stosowania, dzięki czemu mężczyzna nie musi wcześniej planować seksu. Zdolność do odbycia stosunku utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały czas. Należy przyjmować 1-2 tabletki dziennie. W celu osiągnięcia pozytywnych efektów należy stosować produkt regularnie przez przynajmniej 6 – 8 tygodni, aby zwiększyć szansę na długotrwały efekt także po zakończeniu suplementacji.

Dla wzmocnienia efektu stosuj codziennie Permen® w połaczeniu z Permen®Go!

Permen, suplement diety – dzięki zawartości Tribulus terrestris (buzdyganka naziemnego) wyzwala pożądanie i poprawia seksualną wydajność, a obecny w składzie Panax ginseng (żeń-szeń właściwy) pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Opinie internautów* o suplemencie diety Permen dowodzą, że regularne stosowanie preparatu przez co najmniej kilka tygodni zwiększa szansę na długotrwały efekt po zakończeniu suplementacji.


*Opinie internautów na temat produktów Permen znaleźć można w serwisie http://www.ceneo.pl/;szukaj-permen

Poprawa erekcji przy stosowaniu Permen®

Skład preparatu Permen®

Warto wiedzieć

Statystyki są bezlitosne: w Polsce problem z osiągnięciem erekcji dotyka około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 35 roku życia*. Przyczyny są różne - tkwią choćby w stresie dnia codziennego, niewłaściwym trybie życia, a jedna porażka w łóżku zazwyczaj pociąga za sobą kolejne. Z wiekiem, kiedy zmniejsza się stężenie testosteronu, oczywiście coraz trudniej jest mężczyźnie być tak sprawnym jak kiedyś. Nadmiar obowiązków w pracy, niewłaściwa dieta czy brak ruchu coraz częściej skutkują jednak tym, że do apteki w poszukiwaniu skutecznego rozwiązania zgłaszają się coraz młodsi panowie.

* Rabijewski M. Zaburzenia erekcji, etiologia i leczenie, Przegląd Urologiczny, 2006/4 (38)

Dla wzmocnienia efektu stosuj codziennie Permen® King w połaczeniu z Permen®Go!

produktem rekomendowanym do zażycia 60 minut przez seksem.